Pro prezentaci Vašich nemovitostí využívám nejmodernějších technologií

Příprava nemovitosti na pronájem či prodej je velice důležitou součástí celého procesu obchodu. Je třeba uklidit, schovat Vaše osobní věci jako např. fotografie z poliček nebo třeba zubní kartáček, nahradit je neutrálním homestagingem a potom nechat profesionálního fotografa nemovitost vyfotografovat. Ideálně za krásného, slunného počasí, které ale bohužel jako jediné ovlivnit neumím.

Do prázdné nemovitosti je vždycky dobré umístit nábytek. Proč? Mnoho lidí si v prázdném pokoji neumí představit ani zlomek toho, co by se sem mohlo vejít. I díky půdorysům pomáhám se v prostoru zorientovat a představit si, jak byste tu mohli sedět u dobré večeře, šálku čaje nebo sklenky vínka.

To vše zkrátka vede k rychlejší realizaci obchodu.

Jestli i Vás zajímá, jak bych mohla prezentovat Vaši nemovitost, zde je pár ukázek mé práce:


Prodej mezonetového bytu na Žižkově bez a s homestagingem


Vizualizace prázdné, nezařízené garsonky v Praze 10 – Uhříněvsi


Fotografie z dronu prodávaného komerčního pozemku v Milovicích


3D půdorysy jsou naprostým standardem – prodej mezonetového bytu na Žižkově.


Videoprohlídka pronájmu bytu na smíchovské Klamovce


Jak se Vám to líbí? Pokud i vy uvažujete o prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti a pokud Vám záleží na její prezentaci, kontaktujte mě. Bude mi ctí Vás celým procesem provést.

A vězte, že jen hezkou prezentací obchod nezačíná a zdaleka ani nekončí. Je to složitý a mnohdy zdlouhavý proces, ale po celou dobu jsem tu pro Vás.

Komentáře