REZERVOVÁNO

Prodej bytu 3+1
v osobním vlastnictví 54 m² 

Praha 4 - Záběhlice

Mám pro vás novou nabídku bytu 3+1 se sklepem. V bytě byla právě dokončena celková rekonstrukce. Je zde nové jádro, elektřina i radiátory, byly zrenovované parkety. Jediné, co chybí, je kuchyňská linka. V tom vidím velkou výhodu, můžete ji realizovat dle svých představ. Další skvělý prvek je okno v kuchyni. Pro vaši lepší představu přidávám alespoň vizualizaci vaší budoucí kuchyně.
Kromě kuchyně se vstupem z obýváku vám byt nabídne i dva další pokoje.
Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 5 nadzemním podlaží cihlového domu, který si prošel hromadnou výměnou oken za plastová a má novou zateplenou fasádu.
Bytová jednotka je orientovaná směrem z kuchyně na západ, z obýváku na jih a z ložnic na sever. V ložnicích jsou v oknech žaluzie, v obýváku a v kuchyni jsou předokenní rolety.
Co se týče občanských potřeb, ty bez problému vyřídíte několik minut chůze od domu. Najdete zde jak zastávky MHD včetně tramvaje, ZŠ, MŠ, supermarkety, tak i poštu nebo lékárnu či restaurace. U domu máte dokonce i kousek přírody v podobě Hamerského parku s rybníkem na příjemné procházky.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit.
Byt bude prodaný nejlepší nabídce podle kritérií zvolených majitelem.

Cena

5.750.000,- Kč

Lokalita

Praha 4 - Záběhlice

Celková plocha

54 m²

Dispozice

3+1

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.