PRODÁNO

Stavební pozemek pro stavbu rodinného domu nebo chata k zásadní rekonstrukci v Nižboru

900 m2, Nižbor

Nabízím vám chatu na konci zástavby s krásným, nerušeným výhledem do okolní přírody, obklopené lesy. Právě to je velké plus této chaty, která se nachází v obci Nižbor. Chata stojí na vlastním pozemku o celkové velikosti 900 m2 a její zastavěná plocha je 49 m2. Dřevěná chata je určena k zásadní rekonstrukci, stojí na betonové podezdívce, nabídne vám sklep, poměrně prostorné patro s příjemnou terasou a malé podkroví se dvěma pokojíčky. Do chaty není zavedena voda, nicméně vodovod i plynovod jsou v přilehlé komunikaci. Lze využít i vodu z vlastní studny. Elektřina je zavedena, odpady jsou svedeny do tlakové kanalizace, vytápění je zajištěno kamny. Na pozemku je garáž. Pozemek je z většiny rovinatý, dá se zde i parkovat. Z chaty je krásný výhled až na zámek Nižbor.

Je možné chatu zbrourat a postavit zde rodinný dům. Okolní zástavba a zejména územní plán obce toto povoluje, viz. textová část ÚP: V případě, že jsou v zastavěném území v plochách pro bydlení stavby pro rodinnou rekreaci, lze povolovat jejich přestavbu na rodinné domy v souladu s regulativy stanovenými územním plánem obce Nižbor pro „zastavitelná území všeobecně obytná“.

Chata má výbornou dostupnost do Prahy a zaručí vám dostatek soukromí, ticho, klid a ničím nerušený výhled. Beroun je vzdálený cca 7 km. Můžete využít i vlakové spojení. Chata je na kopci, takže není v záplavové oblasti.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit, a bude prodaná nejlepší nabídce podle kritérií zvolených majitelem.

Cena

3.800.000 Kč

Lokalita

Nižbor

Celková plocha

900 m²

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.