PRODÁNO

Prodej rodinného domu 4+KK v rekonstrukci, obec Řeřichy

obec Řeřichy, Rakovnicko

Upřednostňujete bydlení v klidu a naprostém soukromí, obklopeni přírodou? Pak je tento dům v malé obci Řeřichy ten pravý. Řeřichy leží cca 12 km od Rakovníka. Tam se dostanete buď autem do 15 min., autobusem nebo případně i vlakem z blízkých Pšovlků.
Dům prochází rozsáhlou rekonstrukcí, ale to hlavní už je hotové. Jsou tu nové rozvody vody, ta je z obecního vodovodu, nové rozvody odpadů, odpad je sveden do septiku, ale v obci probíhá v současné chvíli řízení o dotaci na ČOV u každého domu (předpokládaná investice 15-20 tis. na RD), nová plastová okna, koupelna s vanou a samostatným WC, v kuchyni a obývacím pokoji jsou už i nové omítky a sádrokartonové stropy, nové rozvody elektřiny v kuchyni, obýváku, koupelně a ve sklepě.
Zatím se žije jen v přízemí. To momentálně nabízí 3 samostatné pokoje, šatnu, velkou koupelnu s vanou a opravdu prostorný obývací pokoj s budoucím kuchyňským koutem, kde je dostatek světla díky mnoha oknům a skvělou jihozápadní orientací.
Cca polovina domu je podsklepena. Tam také najdete technické zázemí v podobě elektrického bojleru a kotle na pevná paliva. Je zde připravený automatický kotel.
Dům má 12 let novou střechu a pod ní lze z půdy vybudovat obytné podkroví. Tím můžete rozšířit současnou podlahovou plochu, užívat pak dům pro vícegenerační bydlení, nebo zde může být prostorný samostatný byt na pronájem, využití je široké.
V inzerci najdete jak 3D půdorys pro vaši nejlepší představu, tak fotografie současného stavu i několi vizualizací, jak váš nový domov může vypadat.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit.
Dům bude prodaný nejlepší nabídce podle kritérií zvolených majitelem.

Cena

3.290.000,- Kč

Dispozice

4+kk

Lokalita

Červený Hrádek u Bečvár, okres Kolín

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.