Prodej komerčního areálu se dvěma apartmány

nebo čistě pozemku k úpravě dle Vašich představ

V tomto nabízeném areálu naleznete místo pro ubytování i skladování.
Na okraji tohoto komerčního komplexu se nachází dvojdomek, který původně sloužil jako kancelářské prostory. Nyní je po kompletní rekonstrukci včetně zateplení a vybavení. Tyto domy v současnosti slouží ke krátkodobému pronájmu. Mohou se ale stát např. sídlem firmy, nebo sloužit k ubytování zaměstnanců. Celkově vám tento dvojdům nabídne 8 pokojů v patře a podkroví, 2 garáže a sklepní prostory. Dále jsou tu celkem 4 koupelny s toaletou a 2 toalety samostatně. Jsou zde i 2 zařízené kuchyně a velká společenská místnost. Ubytovací kapacita je 20 osob. Vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly Samsung. Parkování pro 10 aut je možné před domem.

Skladovací část je plně funkční. Areál byl donedávna provozován jako sklad PHM (zásobníky 3 x 300 000 l), obsahuje kompletní zázemí včetně rozvodů pro tankovaní lodí i vozidel, točny pro cisterny, parkování a kanceláře včetně sociálních zařízení a skladů. Samozřejmostí je zabezpečení novým kamerovým systémem, dostatečné osvětlení a vlastní vodní požární nádrž.
 Areál se nachází v bezprostřední blízkosti vodního toku Labe mimo zastavěnou oblast.

Součástí prodeje jsou:
- provozní objekt
- ocelové nádrže vč. záchytné jímky
- požární nádrž
- trafostanice
- související technologie čerpací stanice pro lodní dopravu, jako je podzemní i nadzemní potrubí PHM vč. inženýrských sítí
- veřejné osvětlení
- kamerový systém
- vlastní vodní požární nádrž

Technologie je ve velmi dobrém stavu. V současnosti je několik let mimo provoz.
Napojení na elektřinu s vlastní trafostanicí, vodovod a kanalizace.
V územním plánu města Štětí se jedná o území s funkčním využitím ploch VP – plochy průmyslové výroby a technické infrastruktury.

Nedaleko areálu vede vlakový koridor Děčín-Ústí n.L.-Praha a dostupnost na D8 je přes Roudnici nad Labem.

Pro vyznavače cyklistiky, rybaření, turistiky a sportu jako takového je zde mnoho příležitostí k vyžití. Cyklotrasa vede přímo kolem areálu.

Cena

31.100.000,- Kč

Lokalita

Hněvice u města Štětí

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.