REZERVOVÁNO

Prodej rodinného domu/chalupy

Hluboký Důl u Kolína

Rádi byste bydleli v rodinném domku se zahrádkou? Hluboký Důl, který je vzdálen pouhý 1 km od Kolína by mohl být ta správna volba. Jede vám tu vlak či autobus a do Kolína je to jen jedna zastávka. Tam pak najdete veškerou občanskou vybavenost i možnosti odpočinku a relaxace.
Dům je momentálně využíván a zcela uzpůsoben k trvalému bydlení. V průběhu posledních let prošel rekonstrukcí. Jsou zde například nové rozvody topení s radiátory, plynový kotel nebo nová fasáda včetně zateplení.
V dnešní době za zmínku určitě stojí možnost topení v krbových kamnech.
Přízemí domu vám nabídne obývací pokoj, samostatnou kuchyň a koupelnu s toaletou. V podkroví je jeden samostatný a dva průchozí pokoje, z nichž jeden momentálně slouží jako ložnice, která nabízí krásný výhled a druhý můžete využít např. jako šatnu. Střecha je jako nová, ale pro případ trvalého bydlení bude chtít zateplit.
Dům je z části podsklepen a přiléhá k němu stodola/dílna, kterou můžete užívat jako skladové prostory, garáž nebo o ni rozšířit váš obytný prostor. Bydlet ale můžete hned.
V tomto domě nebudete mít přímé sousedy. Budete tu mít klid a naprosté soukromí. Parkování je možné na dvorku.

Cena

4.800.000,- Kč

Lokalita

Hluboký Důl u Kolína

Celková plocha

183 m²

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.