Pohodlné bydlení pro seniory

Nedávno jsem se setkala s nelehkou životní situací jedné mé klientky, respektive její maminky. Paní žije sama a je odkázána na péči nebo alespoň pomoc rodiny i cizích lidí, obzvlášť v tak nelehké době, kdy se zejména starší lidé nechtějí s nikým moc setkávat. Už jí je doma samotné smutno a naznala, že by ráda šla žít do nějakého pečovatelského domu. 

Byla jsem proto velice ráda, že jsem své klientce mohla doporučit zajímavý projekt mé milé kolegyně Lucie Tupé

Ta ve svém portfoliu nabízí pronájem krásných moderních bytů určených pro soběstačné seniory, které vznikly v jednom z křídel SeniorCentra ve Slivenci na Praze 5. Byty o dispozicích 1+kk a 2+kk jsou zařízeny účelně a vkusně, mají zbrusu novou kuchyňskou linku, polohovatelná lůžka, velká okna s výhledy do zahrady. Všechny byty mají též prostornou koupelnu a samozřejmostí je, že jsou bezbariérové. Byty jsou dostatečně velké a jsou určeny pro jednotlivce i páry a to vše za velice atraktivní cenu.

Tito nájemci mohou využívat veškerých služeb, které toto centrum nabízí, např. lékařskou i stomatologicou péči, stravování a co je velice důležité, klienti centra jsou obklopeni svými vrstevníky i dětmi ze spřáteléné slivenecké školky a mohou se účatnit všech volnočasových aktivit a společenských akcí, které Senior Centrum hojně pořádá. 

Domnívám se, že tyto pronájmy jsou velice zajímavým počinem a jak Lucka píše i ve svém článku,  zaplňuje se tak obrovská díra na trhu a dává prostor vychutnat si důstojné a příjemné stáří.

Pokud se tedy právě nacházíte v podobné situaci jako moje klientka, neváhejte se na Lucku nebo na mě obrátit pro více informací. 

Komentáře