PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1 v těsné blízkosti historického centra

Rokycany

Ráda bych vám nabídla krásně zrekonstruovaný byt 3+1 v Rokycanech. Výměra bytu je 64 m2 + lodžie. Největší výhodou bytu je lokalita. Veškerá občanská vybavenost jako jsou stanice autobusů, vklakové nádraží, supermarkety, lékárny, mateřské, základní a jiné školy jsou v bezprostřední blízkosti. Cca 3 minuty pěší chůze od domu se nachází sportovní centrum města Rokycan, které vám nabídne např. krásné přírodní koupaliště, krytý bazén nebo třeba i zimní stadion.
Orientace bytu je na dvě světové strany – na severovýchod a na jihozápad. Byt je tak bezvadně prosvětlený, a i bez sebemenšího problému jej dokážete kdykoliv rychle vyvětrat.
Byt je částečně vybavený. Součástí pronájmu bytu je plně vybavená kuchyňská linka, není zde myčka, velké vestavěné skříně na chodbě, jídelní stůl se 4 židlemi, sedací souprava v obýváku, televizní stěna, pračka. Byt se nachází v posledním patře bez výtahu.
Pokud jsem vás s nabídkou oslovila, neváhejte se ozvat a domluvit si osobní prohlídku.

Cena

Nájem 12.000 Kč
Poplatky 4.000,- Kč
Provize RK 14.250,- Kč
Kauce 18.000,- Kč

Lokalita

Rokycany

Celková plocha

64 m² + lodžie

Dispozice

3+1

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.