PRODÁNO

Prodej pozemku 677 m² - Kamenice

ulice Ke skále, Kamenice

Hledáte příjemný pozemek v blízkosti Prahy? Nabízím Vám pozemek s původní chatou, která je spíše určena k demolici a může tu tak vyrůst dům Vašich snů, to vše na dosah přírody, téměř na konci slepé ulice Ke skále, s okolní zástavbou původních chat i nových rodinných domů. Jedná se o krásný, mírně svažitý pozemek. Plyn je na hranici pozemku, voda a kanalizace jsou vedeny v komunikaci, spolu s přípojkami bude potřeba vybudovat vodoměrná šachta a tlaková kanalizační přípojka bude fungovat pomocí čerpací jímky, ve která bude osazené objemové čerpadlo. Až do chaty je vedena pouze elektřina, avšak elektroměr se nachází cca 30 m od pozemku a pro budoucí výstavbu nového RD bude potřeba zajistit od elektroměru do RD nové elektrické vedení. Pozemek o velikosti 677 m2 má vlastní studnou (kvalita vody se musí nechat ověřit) a leží v klidné části obce Kamenice - Těptín. Je určený pro výstavbu rodinného domu se zastavitelností 30% a výškou budovy max. 8 m. POZOR! Od bezna 2020 dochází v obci ke změně územního plánu. Od tohoto data už nebude možné postavit RD na pozemku menším 800 m2. Tento pozemek je tedy vhodný pro toho, kdo už má připravený projekt a může podat žádost o stavební povolení do 28. února 2020.

V obci je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost do Prahy a na dálnici D1. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Cena

2 290 000 Kč

Lokalita

Ke Skále, Kamenice

Celková plocha

677 m²

Zastavěná plocha

46 m²

Druh pozemku

pro bydlení

Reference

"Maximalni spokojenost. Velmi profesionalni pristup a prijemne jednani."
Hodnocení 10/10
"Spolupráce s paní Hostašovou byla profesionální, ale zároveň nesmírně příjemná. Po dlouhé době člověk, který nesliboval, ale konal. Mohu všem jen doporučit."
Hodnocení 10/10

Kontaktujte mě

Máte zájem o nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.